? Beni Hatırla
03
Şubat

Oscar ödüllü aktör aşırı dozdan öldü

John Abruzzi 03.02.2014 01:40

Oscar ödüllü aktör aşırı dozdan öldü

 Hollywood'dan beklenmeyen bir kayıp haberi geldi.

Oscar ödüllü Amerikalı aktör ve yönetmen Philip Seymour Hoffman, New York'taki evinde ölü bulundu.

New York polis teşkilatından (NYPD) yapılan açıklamada, 46 yaşındaki Hoffman'ın, Manhattan'nın Greenwich Village bölgesindeki apartman dairesinde, aldığı aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle öldüğü kaydedildi.

Geçen yıl eroin bağımlılığı nedeniyle tedavi aldığını açıklayan Hoffman'ın ölümüyle ilgili New York Post gazetesinin internet sitesinde yer alan haberde de, polisin ünlü oyuncuyu evinin banyosunda kolunda şırıngayla bulduğu kaydedildi.

'Capote' filminden

2005 yılında Capote adlı filmle en iyi aktör Oscarı alan ve Altın Küre'de en iyi performans ödülünün sahibi olan Hoffman, geçen hafta Utah'ta yapılan Sundance Film Festivali'ndeki 'A Most Wanted Man' ve 'God's Pocket' filmlerinin gösterimine katılmıştı.

Televizyon dizileri ve tiyatro çalışmaları da bulunan Hoffman, Mayıs 2013'e kadar, alkol ve uyuşturucu tedavisi görmüştü.

ntv

Yorumlar

Yorum Yaz
Katılıyorum. Siteye girme isteğim azaldı.
+ 3 Oy
Sitenin akıbeti ne olacak biri söylesin bakıyoruz yolunu gözlediklerimiz bölümünde hala Thor ve Açlık Oyunları 2 var bunlar vizyondan çıkmış filmler.Non_Stop,Senin Hikayen vs... gibi filmlerin arşive eklenmesini istiyoruz.En son ne zaman güncellemiş?.Biraz daha ilgiyi hakediyor çünkü sonuçta ülkenin en iyi sinema sitelerinden biri.
+ 4 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum