? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2008
Gösterim Tarihi
16 Mayıs 2008
Süre
107dk

Oyuncular

Hugh Jackman Hugh Jackman
Wyatt Bose
Ewan McGregor Ewan McGregor
Jonathan McQuarry
Michelle Williams
S
Lisa Gay Hamilton
Dedektif Russo
Maggie Q
Tina
Natasha Henstridge
Wall Street Analisti
Malcolm Goodwin
Cabbie
Lynn Cohen
Danny Burstein
Charlotte Rampling
Yönetmen
Marcel Langenegger
Senarist
Mark Bomback
Müzik
Ramin Djawadi
Yapımcı
Robbie Brenner
Görüntü Yönetmeni
Dante Spinotti
Deception

Şantaj

Deception

5.4/10 IMDB Puanı: 5.9
Borsa simsarlarının kişisel hayatları çok kısıtlıdır. Onlar için "Liste" adında bir tür seks kulübü vardır ve cep telefonundan arayıp, dört kelime söylemeleri cinsel açıdan doyurucu bir gecenin başlangıcı olabilmektedir. Borsa simsarlarından Jonathan'ın, son derece çekici ve gizemli bir kadınla girdiği ilişki, onu hayal bile edemeyeceği bir ihanet ve cinayet dünyasının içine sokar.

Yorumlar

Yorum Yaz
Filmin senaryosu ve oyunculuklar mükemmeldi. Final için ise anlatılmaz izlenir diyorum. Ewan McGregor'u daha önce Star Wars serisinde izlemiştim. Hiç yaşlanmamış. Hugh Jackman etkileyici oyunuyla yine formda olduğunu gösteriyor biz izleyicilere. Sıkılmadan izlenebilecek filmlerden biri.
0 Oy
Oyuncuların kariyerlerine bir eksi olarak geçen yapım. Polisiye ve gizemle hikaye bir yere kadar gidiyor ama çok geçmeden gizemini açık ediyor. Bu tür filmler şaşırtmaya, izleyeni ters köşeye yatırmaya çalışır. Ama Deception (senaristinden mütevellit) şaşırtmıyor, "bak sen şu işe!" dedirtmiyor. Bunun nedeni de sürprizini erken ifşa etmesi. Mesela son izlediğimiz sürprizli film "The Tourist" de öyleydi. Av Mevsimi de...

Blackbeach de değinmiş, oldukça iyi bir hikayesi var ama olay örgüsü, olayların gelişimi çok fena. Başka bir sağlam senariste hikaye verilseydi ortaya sağlam bir yapım çıkabilirdi. Ama bu haliyle zaman kaybından öteye gidemiyor.
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum