? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2000
Süre
102dk

Oyuncular

Sylvester Stallone Sylvester Stallone
Jack Carter
Miranda Richardson
Gloria
Rachael Leigh Cook
Doreen
Rhona Mitra
Geraldine
Johnny Strong
Eddie
Yönetmen
Stephen T. Kay
Senarist
David McKenna
Roman
Ted Lewis
Müzik
Tyler Bates
Yapımcı
Mark Canton
Görüntü Yönetmeni
Mauro Fiore
Get Carter

Yüzleşme

Get Carter

7.0/10 IMDB Puanı: 4.8

Jack Carter hayatı boyunca başkaları için çalışmış, ödenmemiş borçları almış, onların işlerini yapmış, gerektiğinde cezalandırılması gerekenleri cezalandırmıştır. Ama kardeşinin bir trafik kazasında ölmesi, Carter'ı evine, terkettiği ailesine, hiç ödenmemiş borçlara ve kendi ruhunun derinliklerine inmesine neden olacak bir gizeme götürecektir.

Jack için eve, Seattle'a yapacağı bu ziyaret eski hataları telafi etmek için iyi bir fırsattır. Kardeşinin karısı Gloria ve onun kızı Doreen ile görüşür ve iki kardeş onun bu ani ilgisine anlam veremezler. Fakat kardeşinin ölümünün bir cinayet olduğunu anladıktan sonra Jack'in günahlarından kurtulma olan amacı intikam almaya dönüşür.

Jack ile Doreen arasında güvensiz de olsa bir ateşkes başlar ve Doreen ona hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu şehrin bilinmedik yanlarını gösterir. Carter her zaman adaleti kendi yöntemleriyle sağlamayı seçmiştir ama gerçeğe yaklaştıkça kendi davranışlarını sorgulamaya başlayacak, içindeki şiddet yerini affediciliğe bırakacaktır.

 

Yorumlar

Yorum Yaz
İlk bir saati kovalamacalarla ve dövüş sahneleri ile kotarılan filmdeki gerilim son yarım saatte ortaya çıkıyor. Stephen T. Kay donuk bir atmosfer yaratmış ve aksiyon sahnelerini bir video klip tarzında çekmiş.
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum