? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2003
Gösterim Tarihi
2 Temmuz 2004
Süre
90dk

Oyuncular

Sigrid Alegría
Luisa
Álvaro Rudolphy
Álvaro
Patricio Contreras
Jorge
María Izquierdo
Maca
Boris Quercia
Emilio
Yönetmen
Boris Quercia
Senarist
Boris Quercia
Yapımcı
Diego Izquierdo
Görüntü Yönetmeni
Antonio Quercia
Sexo con Amor

Aşkla Seks

Sexo con Amor

9.3/10 IMDB Puanı: 6.7
Bir grup veli çocuklarının okuluna, onların önünde seksle ilgili konuları nasıl açacaklarını konuşmaya gider. Ancak, öğretmenler dahil hiçbir yetişkinin bu konuda yeterince fikri yoktur.

Film dört aldatma hikayesi üzerine odaklanan eğlenceli bir Latin seks komedisi. Aşksız Seks olur mu? Seks için aşk lazım mı? sorularını değişik ve komik yollarla cevap arayan film dört çiftin kaçamaklarını hicvetmektedir.

Luisa, bir mahalle okulunda çocuklara cinsel ders vermeyi amaç edinen genç ve alımlı bir öğretmendir. Ancak çocuklarla başlayan bu dersler, ebeveynlerle devam edecektir. Çünkü hem Luisa’nın hem de öğrencilerinin bazılarının ebeveynlerinin cinsel hayatları sürprizlerle doludur. Luisa, okulda göreve başladığı zamanlarda, öğrencilerinden birininin babası olan Jorge ile aşk yaşamaktadır.

Yine bir öğrencisinin anne ve babası olan Emilio ve Macarena ise cinsel hayatlarında sorunlu bir dönem yaşamaktadır. Emilio karısını sevmesine ve ona sadık kalmasına rağmen cinsel hayatlarında aradığı mutluluğu bulamamıştır. Macarena kocası ile birlikte olamamanın sıkıntısını fazlası ile yaşamaktadır, öncelikle bunun jinekolojik bir sorun olduğunu düşünür ancak daha sonra problemin ikili arasında yaşanan psikolojik sorunlardan olduğu anlaşılır. Emilio kaçamağını ise o yaz tatil için evlerine kalmaya gelen karısının kuzeni ile yaşayacaktır.

Öğrencilerinden bir diğerinin babası olan Álvaro ise hepsinden farklı bir sorun yaşamaktadır. Hamile olan karısına iyi bir koca ve kızına iyi bir baba olmaya çalışan Alvaro'nun derdi ise obsesif seks takıntısıdır. Bu adam sürekli olarak başka kadınlarla birlikte olma isteği duymaktadır ve bu konuda kendini asla engelleyememektedir. Ona gore aşk aşktır, seks sekstir, yaşanması gereken birşey varsa mutlaka yaşanmalıdır.

Seks konusunda dersler veren ve kitaplar yazan profesör Jorge kendi cinsel hayatındaki düzeni bir türlü kuramamıştır. Kaçamaklarını artık görmezden gelemeyen karısı tarafından kapının önüne konulan Jorge, aşk yaşadığı Luisa tarafından da terkedilince iyice yalnız kalır.

Aşkla Seks, genel olarak cinsel hayatlarında sorunlar yaşayan bir grup insanın, komedi unsurları ile süslenmiş hikayesidir. İhanet, kıskançlık, tutku ve aşkla dolu bir filmdir. Bu filmde karakterlerin, hayatlarında limitlerini ne kadar zorlayabildikleri sergilenmektedir. Aslında bu insanlar günümüzde karşılaştığımız içimizde yaşayan insanlardan başkaları değildir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum